ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«Кубок Скіфів» завойований!!!

29 жовт. 2018
20 жовтня 2018 року у м. Херсон проводився черговий восьмий Всеукраїнський турнір з дзюдо "Кубок скіфів" серед юнаків та дівчат.

На ці змагання прибули 720 юних дзюдоїстів з Києва, Одеси, Миколаєва, Запоріжжя, Дніпра, Черкас, Полтави та багатьох інших міст і селищ України.Також були гості з Молдови. За офіційним запрошенням юні дзюдоїсти Центру дитячої творчості м. Тернівка взяли участь у цих змаганнях.  В запеклих сутичках, не шкодуючи себе, проявляючи величезну силу волі і характер показали наступні результати:

1 місце - Енухов Артем

2 місце - Трухін Євген

3 місце - Ляпустін Микита, Хвостова Марія, Мішанов Максим, Зінов'єв Євген, Керносенко Лев. Вигравши по кілька сутичок змогли пробитися в півфінал , але у впертій боротьбі поступилися медалі найсильнішим. Зінов'єв Євген був нагороджений "За проявлену волю до перемоги". Тренує спортсменів Зінов'єв Валерій Германович. Фінансову допомогу для участі у змаганнях було отримано від ВО «Батьківщина» (Олексій Борисенко) и ГО «Спортивна

нація – сила держави» (Олександр Цурпіков).